23 Eylül 2016 Yılında Yeni Mahalle D.100 Karayolu Caddesi Küçük Sanayi Sitesi A Blok No: 33/21 Büyükkarıştıran / Lüleburgaz / KIRKLARELİ adresinde plastik sektöründe ticari hayatına başlayan firmamız, plastik, gıda, otomotiv, tarım, sağlık, lojistik, kimya, tekstil ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren işletmelerin, üretim sahalarında, taşıma ve depolama amacıyla tedarikçileri arasındaki operasyonlarında ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun fiyat ve en iyi kalite ile satışını yapmaktadır.

Endüstrinin farklı alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan ürünleri doğal kaynaklarımızı koruma ilkesiyle üreterek tedarik zincirinin lideri ve çözüm merkezi olmak. Anında çözüm üretebilen konusunda uzmanlaşmış teknik servis hizmeti ile satış sonrası hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sağlayan firmamız uygun fiyatla, kaliteyi siz müşterilerine sunmaktadır.

Vizyonumuz;

Kalite, verimlilik ve sürdürülebilirlik esaslarına dayalı ürünlerimizi sürekli geliştirerek müşteri odaklı lider firma olmak.

Ürün ve hizmetlerimiz:

Kalite esaslarına dayalı sürekli geliştirdiğimiz ürünlerimizin siz değerli müşterilerimiz tarafından beğenilmesi varlığımızın ilk koşuludur.

Misyonumuz;

Endüstrinin farklı alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan ürünleri doğal kaynaklarımızı koruma ilkesiyle üreterek tedarik zincirinin lideri ve çözüm merkezi olmak.

Geniş Stok Kapasitesi

Güven ve Kalite

Uygun Fiyat

Aynı Gün Hızlı Kargo