Dezenfektan Standı, Ayak Pedallı Hijyen Noktası

Ayak pedalı sayesinde kolayca hijyen sağlayabileceğiz dezenfektan noktası standıdır. Ürün, mutlak el hijyenini sağlamak ve virüslerden korunmaya yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

Pedallı Hijyen Noktası ile ayak ile kullanım olduğundan hijyen konusunda kolaylık sağlamaktadır. Ürün ile birlikte bir adet pompalı boş şişe de verilmektedir. Ellerin dezenfekte edilmesi amacıyla kullanılan dezenfektan standı, üzerinde takılı bulunan pompalı dezenfektan verici dispenser, iş yerleri, ofisler, banka şubeleri, marketler, apartman ve siteler, belediyeler, kamu kuruluşları, benzin istasyonları, cafe ve restoranlar, okullar gibi toplu yaşam alanlarında çalışanların ve misafirlerinizin ellerini kolaylıkla dezenfekte edebilmesi için geliştirilmiş bir hijyen noktası standıdır. Hijyen noktası standına kurumunuzun ya da firmanızın logosu ile istediğiniz tasarım digital baskı olarak uygulanabilir. Böylelikle başta corona covid 19 virüsü ve diğer virüs ve bakterilerden sevdiklerinizi, müşterilerinizi ve çalışnalarınızı korurken aynı zamanda dezenfekte ve hijyen konusunda farkındalık yaratmış olursunuz.

Etiketler:

AVM dezenfektan standı, ayaklı dezenfektan aparatı, baskılı dezenfektan standı, basmalı dezenfektan standı, Dezenfektan Aparatı, dezenfektan istasyonu, Dezenfektan makinası, dezenfektan noktası, Dezenfektan Standı, dezenfektan standı üreticileri, dezenfektan standı üretim, El Dezenfeksiyon Aparatı, El Hijyen Standı, hijyen aparatı, sensörlü dezenfektan, sensörlü dezenfektan standı

Geniş Stok Kapasitesi

Güven ve Kalite

Uygun Fiyat

Aynı Gün Hızlı Kargo